| sladkaea a întrebat:

Sall! puteti sa-mi recomandati(denumiri cit mai interesanta) cum pot sa ma scriu pe site-uri! apropo numele meu e alexandra! mersi

1 răspuns:
| Metalerele5 a răspuns:

Depinde ce fel de nickname te reprezinta cel mai bine. Poate sa fie ceva care sa aiba in componenta numele tau sau genul de muzica preferat, data nasterii, pasiuni, etc. Incearca singura sa te gandesti la ceva care sa te reprezinte, presupunand ca tu te cunosti mai bine decat oricine ti-ar putea raspunde la intrebare. O sa iasa ceva fain. happy