| AlalavinKevin1987 a întrebat:

Sall si scuze de categorie
as vrea sa strang vreo 300 lei dar nu stiu cum[am numai 11 ani] si nu sunt genu de care a spele masina vecinului
please raspunz bun

ofer funda!

5 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca sa strangi...alocatie+bani de buzunar

| deeyuz a răspuns:

Pune la soseta ( metaforic vorbind) alocatia sau inscriete la mici concursuri pe internet ( daca ai talent la anumite lucruri cum ar fi desenul)

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Fara sa faci nimic, nu-i poti obtine decat mergand cu,, plugusorul,, si cu,, sorcova,,.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai mergi cu plugusorul, aduna'ti alocatia, sau daaca mai mergi la magazin mai pastreaza maruntisul.Sunt sigura ca ii vei aduna.An nou fericit!

| alex4410 a răspuns:

Du-te cu plugusorul!