| Anca_6108 a întrebat:

Sall! Sunt in clasa a8a sh trebuie sa ma hotarasc ce profil sa aleg. Voi ce imi recomandati tinand cont ca nu-mi place deloc matematica dar in schimb imi place geografia sh turismul in general?(eu ma gandeam la turism sh alimentatie)Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Draga Anca axeaza-te pe ce iti place cu adevarat, pentru ca daca o sa incerci sa faci ceva ce nu iti place o sa iti fie foarte greubig grin

| NAdrian a răspuns:

Eu sunt in totalitate de aceeasi parere cu tine

| Tzuc a răspuns:

Pai daca iti place gerografia si turismul e o ideea buna sa mergi la turism si alimentati...si mie imi place gerografia. dar merg la stiinte socialebig grin

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Si eu tot clasa a 8 a sunt si cred ca o sa dau la stiinte sociale. Daca tie iti place geografia si turismul eu cred ca ar trebui sa te duci acolo! Oricum alegerea iti apartine numai tie! Sper ca te-am ajutat.

| XeeD a răspuns:

Faci ce vrei... nu vreau sa iti influentez viitorul

| LovelyG a răspuns:

Hei, buna! Si eu sunt in clasa a 8a.La fel ca si tine nu sunt o amatoare a matematicii dar am rezultate buna la geografie si istorie si ma intereseaza destul de mult turismul.Sa stii ca eu optez pentru un liceu Economic pe profilul Turism si Alimentatie. Daca afirmi ca iti place turismul, acesta este un profil ideal pentru tine happy sper ca ti-a fost de folos. Fundiiitsaaa?love struck