| AlexisKim a întrebat:

Sall.Suntem 3 fete si avem nevoie de un nume de grup ma puteti ajuta cele mai multe idei prim funda=) Sa saune cat mai placut si in engleza daca se poate.Mersi=P

6 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

The pretty committe.

| llucixxl a răspuns:

Exceptând regula, "Threesome".

| mosw a răspuns:

Ce ziceti de ''Fetițele Powerpuff''

| AlexisKim explică (pentru mosw):

rolling on the floor

| mosw a răspuns (pentru AlexisKim):

Si poti sa oftezi pentru un nume de scena precum:Bubbles, Blossom eu prefer pe Buttercupbig grin

| Miha2099 a răspuns:

Depinde daca suntetzii mai rebelee s-ar potrivi si bad girlsss crazyy girls no regrets friend sau dac suntetii mai cenn scumpiii ar fi sweetyyssss lollipopssssss depine