| Robert699 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog mult!
O plac pe o fata. E in clasa cu mine tongue Mai demult. (Prin Luna Februarie a spus ca ma place, dar ca e cu un alt baiat! sad )
Dar acum nu stiu daca ma mai place sau nup. Vreau sa fiu cu ea? CUM POT SA FAC ASTA? (Nu pot sa i spun in fata daca vrea sa fie cu mine happy
MERSIwinking

Răspuns Câştigător
| simonamaria a răspuns:

Ar fi mai bine sa ii zici direct, e cel mai bun mod mereu, fara ocolisuri..insa daca esti timid, fiind coleg presupun ca ai numarul ei sua poti face usor rost de el... vorbeste-i prin mesaje.si dac aia stat degeaba din februarie pana acum ce ai rezolvat...indrazneste!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu poti sau nu esti capabil sa-i spui in fata, atunci renunta la aceste ganduri. O fata trebuie cucerita, nu poti astepta, tu, ca baiat, sa vina fata si sa-ti sara in brate!

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Ea ti-a spus ca te place deci de ce nu sa faci su tu acelasi lucru.

| Blu3Smyle a răspuns:

Ar fi bine sa-i spui direct sau s-o intrebi decat sa nu stii gaseste tu o modalitate!

| Allinutza_Ally_1997 a răspuns:

Pai daca ti asa mult la ea spune-i in fata poate inca te place. Spune-i in fata, nu ai nimic de pierdut ci doar de castigat. Spune-i acum pentru ca mai tarziu o sa regreti. Si daca nu te mai place, asta e. viata merge inainte, alta, mai ales ca esti baiat. Multa bafta cu ea. :* Sper sa te placa. >big grin