| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si 8luni 1. 79cm sunt baiat. Mama 1. 64cm si tata 1. 84cm vreau sa mai cresc pina la 1. 90cm.

Multi mi-au spus sa practic fotbal basket volei handball atirnarea la bara asta lasam pe vara...acum vreau o programa de sarituri eu mai stiu de ceva care sa ma ajute pina in aprile sa cresc macar3-4.Va rog indetailat...Multumesc Anticipat. Funda

2 răspunsuri:
| MyaEmy a răspuns:

Iti recomand inotul, este un sport foarte usor de practicat, care nu necesita mult efort si te ajuta sa te inalti mult, chiar foarte mult.
Sper ca te-am ajutat happy

| Andreicik a răspuns:

Pai depune mult efort in basket