| AnYLoRaC a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru urgent...azi e ziua de nastere a fostului meu si nu stiu ce mesaj de felicitare sa-i fac implineste virsta de 19 ani va rog dati-mi niste exemple...
plise

4 răspunsuri:
| ManiacuAMD a răspuns:

Scrie-i u ce vrei dar daca e fost nu prea ai ce sa scrii...

| MadalinaMhl a răspuns:

La muulti ani! Sper ca esti fericit si așa sa fii mereu! Nu uita, in viața o singura data faci 19 ani!

Mda scuze nu prea am avut inspiratie! A fost pe moment!

| andreea200092 a răspuns:

1.Un cer albastru si fara nori,
In calea ta sa fie,
Sa ai in viata numai flori,
Noroc si bucurie
2.Astazi, ziua fericirii
Pentru tine a sosit;
Iti doresc in a ta viata
Numai drumul aurit,
Flori frumoase, fericire
Sa rasara-n calea ta,
Iar acum, te rog, primeste
LA MULTI ANI! din partea mea.
3.E bine anii sa-i aduni,
Sa razi de tot ce-a fost,
S-ajungi si tu batran,
Indeplinind al vietii rost.
La Multi Ani!
4.Iti urez sa prinzi aripi pentru a trece cu usurinta peste toate greutatile vietii. Culege ce e frumos si bucura-te cu adevarat! Petrecere frumoasa de ziua ta, pentru a trai la fel tot anul!
5.De ziua ta, iti daruiesc un buchet de culoare si veselie care sa iti aduca noroc in viata si prieteni in casa in aceasta zi! La Multi Ani!
6.Sub tavan de stele,
Si cu bani si fara bani,
Intr-un miez frumos de noapte,
Lumea-ti spune 'La multi ani!

| AnaBăă a răspuns:

Nu stiu