| madalin_9052 a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare: La Prince Of Persia Warrior Within cum fac scheme in lupta din astea tari da nu ziceti uitate la combo list ca nu inteleg nimica. Funda

2 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Eu stiu de exemplu miscare aia cand dai pe sageti sau pe W-A-S-D si apoi space, dai left click si E sau ar mai fi chestia cu :te urci pe un perete si cand ajungi la un moment dat dai pe E sau pe left click
sper ca te-am ajutat!(scuze ca raspund asa tarziu)laughing

| Fullmetal a răspuns:

O schema tare e asa:cand ai in cealalta mana arma care se distrugesau care o iei de la monstri cand esti langa un monstru dai pe E si apoi imediat clik stanga