| bogdan123456 a întrebat:

Am o intrebare la voi.la scoala am o prietene si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a spus nu.
Cum so coving sa accepte o iubesc foate mult.

Răspuns Câştigător
| Mariab94 a răspuns:

Incearca sa ii faci mai multe avansuri. mici atenti ceva ce ar surprinde-o...

3 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai daca vrei fffff usor trebuie asa
1)Pune un amic sai scrie mesaje pe la 12 noaptea pe telefon da sa aiba un numar care ea nul are in mobil si sa scrie pe ea "te voi prinde si te voi omora"
Si fai asa mult timp pan cand la socala ii va fi frica cand o atingi.
Apoi cheama pe unu cu o masca infricosatoare adica pe amicu ala sa vina la ea si sai zica "Ha ha ha ha ha team prins te voi ucide asa cum meriti pan iti voi face sangele bucati"
Iar apoi du-te in fata ei si ia-l pe amicu tau adica fara sai dai jos masca si ii tragi pumni picioare pana pleaca da sa fie rezistent sa nu simta nimica.
P.S:sa nu dai tare doar sa creada ca esti eroul ei.Bft

| Bebbe133 a răspuns:

Daca vezi ca nu vrea, nu mai insista pentru ca te va crede un disperat si nu cred ca vrei asta happy!

| andreealexandra99 a răspuns:

Trebuie sa incepi sa te dai la ea foarte tare, gen foarte tare. apuuc-o de cur-tate-buci(formatie imbatabila)