| Ionescu417 a întrebat:

am o mica intrebare.Am un laptop HP 625 pot sa imi fac un server de metin2.adica daca imi rezista la mai mullti playeri? Cine imi zice primeste funda repede va rog.

si cine imi poate zice cum se face un server de metin si cum se face site-ul pentru el va rog sau bagati id:gdragutzu51 si imi ziceti acolo cum se face serverul daca imi rezista pc-ul

1 răspuns:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Depinde cat de multi jucatori, cateva zeci foarte probabil, dar mai multi s-ar putea sa nu
habar n-am cum sa fac un server de metin
tine minte oricum sa nu uiti sa scoti "sleep" si la timeout si la close lid, altfel nu o sa stea pornit serverul