| AresLusitani a întrebat:

am o problema care ma roade de cv vreme: totul a inceput cand am gasit o caseta veche cu un video cu mine cand aveam 7 ani eram in Italia acum am 15 ani si de cand am vazut acea caseta parca sunt obsedat caut tot ce tine de mine cand eram mic : poze, alte casete, ba chiar am intrat si pe google harti si mi am gasit fostul apartament si fosta scoala ma uit in fiecare zi la poze si casete si ma tot gandesc la mine cand eram mic... nu stiu ce se intampla cu mine in fiecare zi intru pe google harti si ma limb prin parcul in care obisnuiam sa merg cu parintii sau la vechea scoala pla help dau fundita o zii buna.

1 răspuns:
| Geor9y a răspuns:

Dupa parerea mea nu ti se intampla nimic ciudat esti foarte curiosa sa aflii lucruri care tin de copilaria ta, iti doresti foarte mult acest lucru te poti uita la poze si poti cauata informatii despre copilarie nu e nicio problema.