| DexterK9 a întrebat:

Sall TPU, am o problema cu "nervii"...nu ma enerveaz eu des dar cand ma enervez am o furie nemarginita in mine dar desigur ca orice om o tin in mine... daca aveti vreo solutie cum sa ma calmez in astfel de situatii va rog mult sa imi ziceti happy

merci mult

Răspuns Câştigător
| adrian22000 a răspuns:

Salut. Deci incearca sa Tii aerul in tine vreo 15 secunde si Numara in timpul asta... Sau! ia o perna mare si moale baga fata in ea si injura de mama focului cat timp vrei. Sper sa te ajute sa te calmezi.

Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioi,mare prostie ca o tii in tine!
Nu mai fa asa.
Cand simti ca nu mai poti de nervi, ia un pahar si sparge-l.Tranteste-l.
Stii cat de bine te vei simti pe urma? Te vei elibera de toti nervisorii.
Fa asta si o sa vezi ca iti va fi mult mai bine.
(Decat sa dai cu pumnii in perete si sa te doara o saptamana whistling )

| bunicisibuni a răspuns:

Gândește-te că nu au de suferit numai cei din jur dar și tu.

| Capriciu a răspuns:

Salut! Incearca sa gindesti cit mai pozitiv si sa te calmezi sau sa incerci sa faci unele lucruri care iti plac, de exemplu eu cind sunt nervoasa ma linistesc mancand ciocolata sau ascut muzica relaxanta si incet, incet imi revin.Incearca si tu sa faci unele lucruri cind te enervezi sa vezi cum iti iese. Bafta!

| Neena a răspuns:

Ocupata mai mult cu sportul pe mine ma ajuta. Imi pun castile si uit despre tot din jur. Iar daca la moment nu pot face asta rasuflu adinc, sau imi iau aier in fiept si nu rasufl, numar su pot sa imi musc limba...

| xYoanaîî a răspuns:

Buna! Incearca sa tragi aer in piept si sa ai o gandire cat mai pozitiva.Eu cand ma enervez am special pentru asta o mingiuta de aia pe care o strangi in mana si ma ajuta foarte mult.Bafta!winking

| DexterK9 explică:

Toate variantele suna bine, nu va suparati pe mine dar voi da funda lui Adrian22000 deoarece el a cerut ceea ce rezulta ca el chiar si-o doreste.