| Zdog a întrebat:

Sall TPU, am o problema sad, nu pot invata
Incerc sa invat si nu imi intra nimic in minte, sa-u reusesc si dupa jumate de ora uit.
Imi spuneti o metoda prin care sa invat repede si usor

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Stii si tu ca, ca sa inveti, trebuie sa te concentrezi si sa intelegi ceea ce inveti. Daca nu poti sa o faci, atunci... na. E o problema cu commitmentul.

| GrappHix a răspuns:

Lasa ca sunt destule locuri la santier

| Raluca321123 a răspuns:

Gandeste-te la ceea ce trebuie sa inveti. Nu citi, repeta de mai multe ori aceeasi fraza pana o intelegi, astfel incat sa o poti zice si daca inchizi caietul. Nu functioneaza invatatul "pe-de-rost". Sper ca te-am ajutat. big grin

| rocketpolaguga a răspuns:

Nu-i nevoie de 12 clase sa dai la sapa