| oAndyy a întrebat:

Sall, TPU! Am o problema. Vrea sa imi schimb numele de la facebook. Dati-mi idei tinand cont ca ma cheama Andreea.
Funda+vot la cel care imi da cele mai multe!

4 răspunsuri:
| adisuper a răspuns:

Initiala numelui de familie, prenume1(Andreea)+prenume2

| delena a răspuns:

Bună! Consider că facebook-ul este un site de socializare, prin urmare, trebuie sa îți păstrezi numele și prenumele tău și nu alte chestii cu alinturi. Sau, dacă mai ai un prenume, poți să îți pui prenumele tale : Andreea...
Consider că hi5-ul a fost destul de invadat de chestii de alea *lipicioase*. Măcar facebook-ul să rămână ceva mai *decent*.
Toate cele bune! happy

| oAndyy explică (pentru delena):

E treaba mea daca vreau sa imi pun numele adevarat sau altceva. Eram sigura ca cineva va spune asta. Eu v-am spus sa imi dati niste nume sau cam asa ceva, nu sa imi tineti morala.

| mesteru525 a răspuns:

Deyuta95/96/97