| braniraulzanga a întrebat:

am o problemaE o fata in clasa mea (a8a) de care imi place mult si nu stiu c-um sa-i spun fiindca sunt adesea rusinos ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Maria_Dancau_1996 a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu ea intreab-o ce mai face si gaseste un motiv sa faceti ceva impreuna gen : ma poti ajuta si pe mine la tema sau mai stiu eu ce thinking incearca sa ii fi mai intai amic si apoi vei afla daca te place... altfel nu o sa stii cu adevarat si apropo toata lumea e rusinoasa cand vine vorba de asa ceva big grin

1 răspuns:
| SolitarHacker a răspuns:

In prima faza incearca sa ti dai seama daca ea vede ceva la tine... daca te place s au ceva de genu pe urma invit o la suc film s au in parc vezi tu. si pe traseu iti dau seama daca o sa iasa ceva s au nu big grin succes big grin