| Cristi_Cryss_1997 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor vreau sa imi fac un tatuaj si nu stiu ce vreau sa imi aratati niste tatuaje mai tari asa big grin care sa si semnifice ceva va rog dau funda celor care imi trimit cat mai multe tatuaje :3

3 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Un tatuaj veritabil trebuie să vină din interior, trebuie să îți iasă pe piele nu trebuie să îl lipești pe piele că până la urmă mneah... te-ai prins.
Dar dacă vrei ceva de o vară
mergi la tipu de la ștrand care face tatuaje care țin 1 lună și întreabă o gagică la întâmplare ce tatuaj să îți faci...și Voila dacă nu e cea mai bună idee dau oricât.

| Cristi_Cryss_1997 explică (pentru Memecy):

N-ai inteles vreau niste tatuaje sa imi aleg ca vreau sa imi fac tatuaj permanent nu umblu ca toti cocalarii cu tatuaje temporare... daca te pricepi imi lasi aici msj big grin

| Memecy a răspuns (pentru Cristi_Cryss_1997):

Mă tem că tu nu ai înțeles şi nici nu ai citit cu atenţie ce ţi-am scris happy eu m-am prins că vrei tatuaj permanent, doar ca un tatuaj permanent nu îl alegi din cele sugerate sau inspirate de noi; de ce? pentru că ai dreptate sunt doar " cocălăreşti "