| GabrielPC a întrebat:

Am si eu nevoie de exemplu de PROCES VERBAL si de CV. Dau funda pentru cel mai bun exemplu de PROCES VERBAL sau CV.

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Pai pentru CV scrie pe google, model cv europass si ai acolo format word (.doc ) il donwloadezi si il completezi. Procesul verbal depinde pentru ce anume iti trebuie, dar gasesti pe google daca scrii model proces verbal.

| MriH a răspuns:

Sunt pe pagina
https://mywiz.ro/proces-verbal-ce-este-si-cand-il-folosim/
mai multe modele. Alege unul care crezi ca se potriveste si foloseste-l, le (poti descarca)