| andreutzakiss a întrebat:

Sall TPU, am si eu o intrebare, cum sa ii spun iubitului meu ca il iubesc? sunt cu el de o luna, dar ne cunoastem de muuuuultti ani, nu vreau ceva direct, mai pe ocolite, m-a intrebat de cateva ori ce simt pentru el, dar am ocolit raspunsubig grin, deci CUM II SPUN CA IL IUBESC? repet:nu vreau ceva direct de genu:TE IUBESC, stiu ca ar fi mai frumos asa dar...big grin... vreau sa ii spun fata in fatabig grinhappy
MLTUMESC:*

1 răspuns:
| 3ly a răspuns:

Buna.Una din variante ar fi: stii eu. pai. euu[ tu ce? ] pai vezi... [ce s-a intamplat? ] stii... eu. trebuie sa-ti spun. [ ce? ] ca te iubesc.
sau: Ne cunoastem dde mult timp dar sentimentele mele pentru tine sunt foarte sincerce. te iubesclove struck
sau: desi nu ti-am mai spus-o niciodata. nu-mi pun la-ndoiere sentimentele mele fata de tine pentru ca. ce dicteaza inima acum aia spun deci: TE IUBESC :X
sau: te urasc pentru ca te iubesc... adica stii ca glumeam dar te iubesc claar
sau ii poti spune cv in soapta.
sau: i like. you. i love you love struck adica te iubesc macsim :X
Nu mai am idei la ora asta [ 01.23 laughing ] sper sa-ti fie de foloos ceaw :*