| Cold a întrebat:

happy am si eu o intrebare san-andreas multiplayer merge si pe v2 sau doar pe jocul original... pentru ca eu la v2 am un mod instalat (o strada prin aer) si din kate am inteles nu trebuie moduri instalate. la multiplayer.straight face daca stie cienva cum sa skap de acel mod sa`mi zica add dark_teror1240@yahoo.com dati-mi mai multe informati

1 răspuns:
| Madalyn a răspuns:

Ca sa joci multiplayer nu trebuie instalat nici un mod si nu trebuie neaparat jocul original. trebuie doar sa fie curat... fara modificari!