| Cold a întrebat:

cine stie sa instaleze moduri pentru san-andreas am incercat sa instalez moduri cu san-andreas mod instaler (au mers doar modurile pentru masini sad ) dati add la dark_teror1240@yahoo.com cei care stiti cum sa instalati moduri pentru tatuaje, caractere happy si altele

Răspuns Câştigător
| fAkEaNgeL a răspuns:

Stiu eu... id qu3st1on_badboy daca ai team viewer e totul ok. si cu GG poti sa instalezi masini. si mai sunt programetongue

2 răspunsuri:
| adydassler a răspuns:

Salut imi poti spune si mie de unde pot downloada moduri pentru gta san andreas si cum sa le fac sa functioneze? happy
de preferat as dori mod cu kilometraj, si mod cu care sa poti alimenta masina cu combustibil si tatuajehappy mersi

| TheNinja a răspuns (pentru adydassler):

Da am raspuns pentru tine am eu un mod cu benzina jocul si kilometraj se numeste Gta Vip V.3 Mod