| NeGaTiwE a întrebat:

am si eu o problema am jocul WWE SmackDown vs Raw 2007 si am incercat sa il fac cu pcsx2 0.9.6 sa mearga.Am intrat in joc si nu merge bine jocul merge in reluare si am 2 GB procesoru de 2.70 si placa video de 512 si la multi le merge jocul care ma poate ajutawinking raman dator + funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall bun fi ATENT mai intai pcsx pe care il folosesti e gresit(vreau sa spun ca cere mai mult decat trebuie) incearca versiunea 0. 9. 7, doar trebuie configura si pcsx-ul sa iti mearga iti trebuie BIOS si PLUGINS-uri bune