| BaSStY007 a întrebat:

Am telefon Smart play cosmote si vreau sa am net gratis Am activat wi- fi pe telefon dar cum il activez pe calculator?(am router si windows 7 ultimate) fundita

Răspuns Câştigător
| BencheaAdelin a răspuns:

Cand cauti cu telefonul retele wi-fi o sa gasesti ceva de genu :romtelecom... sau hb... in fine pe spate la router scrie parola asa ca atunci cand iti cere parola o pui pe aia

2 răspunsuri:
| Ivanovicius a răspuns:

Nu poti prinde Wi-Fi pe calculator doar daca ai ceva special pentru a face asta. Intereseaza-te pe un site de calculatoare. Bafta!

| gicubezereu a răspuns:

Nu stiu.