| WanWan13 a întrebat:

.. As vrea sa-mi cumpar si eu o noua camera foto si am ajuns la 2 modele si nu stiu care e mai buna. Voi ce ati alege un FUJI S3400 sau un NIKON L310? Preturile sun aproximativ egale. Dau funda la cel care ma ajuta cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| SirAndi a răspuns:

Clar Nikon sunt pe departe cele mai bune si rezistente aparate foto...

1 răspuns:
| oanakissyou a răspuns:

Din punctul meu de vedere, NIKON L310 este cea mai buna. Si eu am o camera de la Nikon si este perfecta.