| topingboy a întrebat:

as vrea sa stiu daca este adevarat ca barbatiidin marina au un tatuaj.

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

In marina nu este interzis sau obligatoriu sa iti faci un tatuaj.Asta este dupa bunul plac.Dar am vazut un documentar, si cei din marina nu au voie sa isi arate tatuajele.Adica trebuie sa le aiba in locuri ferite(pe abdomen,pe picioare, pe partea superioara a bratului).Iar cei ce au fost in marina, de obicei dupa ce isi termina activitatea, isi tatueaza o ancora, ca si un "suvenir". Funda?

3 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

N-au nici un tatuaj.

| Havoc a răspuns:

Nu depinde de fapt chestia asta e o porcarie puscasi marini politia marina nu au nici un tatuaj cine ti-a zis te-a mintit funda plizzz

| topingboy explică (pentru Havoc):

Multumesc oricum, vreau sa imi fac unul si nu stiam de care au ei.