| AngelWhite99 a întrebat:

Sall TPU,as vrea sa stiu si eu cum se transfera like-urile de la o pagina la alta pe fb,Stie cineva sa-mi spuna? Mersi anticipant, scuze pentru categorie si dau funda. big grin

8 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Nu se poate asa ceva sa transferi likeurile. nu stiu la cine ai auzit la cum te=ai gandit dar este imposibil asa ceva.

| Uraniu a răspuns:

Gandeste-te logic. Ti se pare normal sa gasesti raspunsul la intrebarea ta intr-o categorie total diferita?

| Popescu_Elena_1993 a răspuns:

E vorba de combinarea a 2 pagini cu același nume. Uite aici: http://www.corcodus.ro/......-facebook/

| Inimilor_Intalnirea_1985 a răspuns:

Ba se poate
eu fac asta mereu ca sa imi ajut prietenii daca habar nu ai nu mai vb

| Inimilor_Intalnirea_1985 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai 2 pagini cu acelasi nume ca sa poti transfera like apoi sa fie pag de 200 de like maxim paag de pe care vrei sa transferi like
intri la pag principala la care vrei sa ajunga like
la ediaza pagina
apoi la notifica setarile
daca nu ai paginile ambele cu numele la fel nu iti apare ultimul pas
dar daca au numele la fel iti apare dupa raspunsuri
setarea imbinari pagini
cam asta e tot

| Love_Jenny_1998 a răspuns (pentru Inimilor_Intalnirea_1985):

Care-i fb tau
sa vb

| Love_Jenny_1998 a răspuns (pentru Inimilor_Intalnirea_1985):

Care-i contul tau de fb?

| Radu_Delpier_1990 a răspuns:

Delpier