| xDexy1 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat telefonul Samsung Galaxy Ace Plus si vreau sa-mi bag muzica in el, dati-mi un program de bagat muzica, fotografi si daca se poate si un site de download. Fundabig grin!

1 răspuns:
| SAMM0603 a răspuns:

Program de bagat muzica?
Iti trebuie cablu de date care se citeste cu ajutorul CD-ului sau cu program de citire descarcat de pe google.ro.
Daca nu ai CD sau Bluetooth nu ai cum sa bagi muzica si poze in el. Daca nu ai primit cablu de date sau bluetooth, cumpara-ti. Iar muzica o poti descarca de pe fisierulmeu.ro sau folosit video2mp3.net (scrii link-ul de youtube de la melodie si dupa te descurci tu:*)