| LoVeLiFeEe a întrebat:

as vrea sa cumpar un Samsung Galaxy s sau s II dar ma costa cam prea mult sa-l iau nou. voi ati cumparat un telefon cu touchscreen la mana a doua? de unde? de pe ce site? va merge bine, au aparut probleme cu telefonul? puteti sa-mi dati un site si daca se poate sa-mi de unde anume sa cumpar? multumesc.

2 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Am cumparat 2 telefoane SH de pe acest site http://telefoaneieftine.com/ Pe care le-am vandut ulterior "clienti" mei nu sau plans de ele ca nu merge.
Starea produselor descrisa este exacta la cele 2 tel LG scria impecabila si asa a si fost k noi (nici un fir de praf, doar ca era fara cutia originala)!

| iugaroxana a răspuns:

Eu cred ca pe okazii.ro ai sa gasesti multe telefoane care iti plac si nu costa prea mult (sunt si telefoane noi foarte ieftine) am o vecina care si-a luat IPHONE4 cu 700 de lei sunt szuperr bune si nu se strica