| Verdealbastrui a întrebat:

care dintre voi a fost pe epava din Costinesti? Spuneti-mi cum pot ajunge la ea si urca. As vrea si sa fac o saritura la vara asa ca spuneti-mi si adincimea.

PS: ati facut o saritura de pe ea?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

N-am fost la costinesti niciodata insa am vazut la stiri mai demult ca unul a ramas paralizat pentru ca s-a aruncat de pe ea si apa era foarte mica deci nu-ti recomand sa incerci si tu

| HueyFreeman a răspuns:

Stau langa Costinesti si merg acolo in fiecare vara la bunici. Crede-ma, nu se merita. Este foarte periculos sa si urci pe ea, iar apa nu este chiar asa adanca.

| aumih16 a răspuns:

E riscant foarte riscant sa faci sarituri de pe ea