| LukaVocaloid a întrebat:

care sunt animeurile voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

009-1, Ai Yori Aoshi, Ai Yori Aoshi - Enishi, Air Gear, Aquarion, Arc The Lad, Avatar the last Airbender, Ayakashi, Ayashi no Ceres, Baki The Grappler, Basilisk, Berserk, Black Butler, Black Lagoon, Blade of the Immortal, Blassreiter, Bleach, Blue Seed, Burn Up W, Buso Renkin, Chobits, Chrome Shelled Regios, Clannad, Clannad After Story, Claymore, Code Geass R1, Code Geass R2, Cowboy Bebop, D.Gray-man, Dance in the Vampire Bund, Darker Than Black, Death Note, Demon King Daimao, Descendants of Darkness, DN Angel, Dragonaut The Resonance, Durarara!, E's Otherwise, Eden's Boy, Elemental Gelade, Elfen Lied, Fate Stay, Night Flame of Recca, FLCL, Freedom OVA, Fruits Basket, Full Metal Panic! 1, Full Metal Panic! 2, Full Metal Panic! 3, Fullmetal Alchemist, Fushigi Yuugi, GANTZ, Get Backers, Ghost Hunt, Glass Fleet, Great Teacher Onizuka, Grenadier, Guin Saga, Gungrave, Gurren Lagann, HackSIGN, Hakkenden, Hellsing, Hero Tales, Heroic Age, HOLiC, Ichigo 100%, Initial D, Innocent Venus, InuYasha, Jigoku Shoujo - Hell Girl, Jyu-Oh-Sei, Kannazuki no Miko, Kaze no Stigma, Kaze no Yojimbo, Kenichi The Mightiest Disciple, Kiba, Kurau, Linebarrels of Iron, Love Hina, Macross, Marmalade Boy, Martian Successor Nadesico, Mew Mew Power!, Midori Days, Monster, Mushishi, Nabari No Ou, Naruto, Naruto Shippuden, Nightwalker, Ninja Scroll, Noein, Orphen, Outlaw Star, Peace Maker Kurogane, Phantom, Please Teacher, Please Twins, Project Arms, Rave master, Romeo x Juliet, Ronin Warriors, Rune Soldier, s-Cry-ed, Saiunkoku Monogatari, Sakura Diaries, Samurai Champloo, Samurai Deeper Kyo, Samurai X, Scrapped Princess, Sengoku Basara, Shakugan No Shana, Shingetsutan Tsukihime, Shingu, Shounen Onmyouji, Shuffle!, Shura no Toki, Slayers, Soukyuu no Fafner, Soul Eater, Speed Grapher, Spice and Wolf, Spiral, Stars Chronicles, Steel Angel Kurumi, Suzuka, Tears to Tiara, Tenchi Muyo, Texhnolyze, The Third, The Twelve Kingdoms, The Wallflower, This Ugly Yet Beautiful World, Tokko, Tokyo Majin Gakuen, Kenpucho, Trinity Blood, Tsubasa Reservoir Chronicle, Tsukuyomi, Moon Phase, Vampire Knight, Vampire Princess Miyu, Vision of Escaflowne, When They Cry, Wolf's Rain, Xam'd Lost Memories, Yu Yu Hakusho, Yugo The Negotiator, Zegapain,

1 răspuns:
| angelicsin a răspuns:

Http://www.exiled-destiny.com/encodes.html

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&do.filter=1

liste cu Anime-uri si info cate vrei. ce am listat mai devreme era doar colectia mea :D