| katalyn06 a întrebat:

Ce as putea vorbi cu o fata? suntem doar prieteni! Ceva subiecte stiti? Fara scoala! Multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna Catalin! Hm, eu am multi prieteni, facem conferinta, spunem glume. Ne jucam adevar sau provocare. De obicei intrebarile spuse des sunt; maine iesi pe afara?/ce faci?/ai mai vb cu X?/pe unde ai mai fost?/ etc:*

2 răspunsuri:
| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Vorbiti despre jocuri,despre site-urile de socializare,despre personalitatile voastre,despre viata voastra, despre gandurile voastre, despre ceea ce credeti de situatia x de exemplum s.a.Sunt f multe subiecte de discutat, crede-ma.Lasa sa vina totul de la sine.Vezi ce zice si ea si trage de discutie.Mai baga si tu ceva apoi si tot asa.o sa vezi ca te integrezi incetul cu incetul

| alinbrd a răspuns:

Spune-i un banc gen:Un om avea un cal, si calu n-avea nimica impotriva.