| JustMeCata a întrebat:

Ce as putea vorbi cu o fata pe mess care nu o cunosc? (subiecte, etc...) [funda]

4 răspunsuri:
| fedot a răspuns:

Orice,dar nu'ti permite sa fii prea liber la limbaj.

| superman_5598 a răspuns:

Pai nu incerca sa pui intrebari de genu "si ce filme iti plac?" etc.Intrebarile de genul nu sublineaza decat faptul ca nu aveti subiecte adevarate de conversatie, sau mai rau...ca nu esti impulsiv, curajos, si ca esti plictisitor.laughing. chiar asa e.Incearca sa abordezi subiecte mai personale,dar sa ai mereu un aer amuzant si sa aduci mereu glume,tachinari.big grinfetelor le plac tipii cu simtul umorului, care nu sunt plictisitori! Incearca sa vorbesti cu ea ca si cum ai vorbi cu un prieten bun de'al tau, dar sa pari putin si mai cuceritor.Bafta! Sunt sigura ca o s-o vrajesti happy. Pup:*:*

| Andrei943 a răspuns:

Am ciuperci in ochi

| dOaReU_2106 a răspuns:

Orice. ce-ti trece prin cap. poti sa faci si panarama dar sa nu te intreci cu gluma. daca o faci sa rada e foarte bine dar sa nu o plictisesti. poti sa o intrebi, daca vrei, cum se intelege cu prietenul, nu conteaza daca are sau nu. iti va zice singura. bafta!tongue big grinbig grin