| Nero a întrebat:

ce jocuri mmorpg free stit? i (cele care va plac mai mult)
Nu am cine stie ce pc performant (e windows xp placa video medie, spatiu de vreo 50 GB, insa imi merg jocuri gen 4 story mt2, last chaos sau tlbb )
va rog mult, se apropie vacanta si mor de plictiseala!
dau funda

2 răspunsuri:
| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Jade dinasty, daca joci, imi poti spune ce server e cel mai populat? si daca ai caract add me

| TheTruth a răspuns:

Nici mie inainte nu imi mergeau jocurile estea si m-am gandit sa reinstalez windowsu si dupa miau mers toate, si daca iti merg apucate de mt2 privat ca pe ala nu te plictisesti niciodatabig grin