| Cucubauuuu a întrebat:

Ce parere aveti de placa de intins parul Ufesa PP5100? Am primit-o cadou si sunt foarte fericita, insa as vrea sa stiu daca aveti si cat de des o pot folosii, fara sa-mi arda parul.Pentru cei care au, as vrea sai intreb daca o pot folosii pe folie de aluminiu(adica sa pun folia pe par si sa ma creponez)
Ms! Dau fundita!:*

4 răspunsuri:
| Myrunaa a răspuns:

TACI MA ZA CA EU IAM LOATOlaughing) nu te mai lauda atatalaughing)))). deci iti place aaaa?tongue vezi ca la mine e garantia si daca se strica imi zici mie ca o dau inapoilaughing))

| Cucubauuuu explică:

TACI TU BAH! Ia zi, poti sa creponezi cu ea peste folie de aluminiu?laughing

| Andyzaha a răspuns:

Looome va nu va mai bateti capu', placa e foarte buna laughing eu i-am luat-o laughing

| Laura_9509 a răspuns:

Da da. E cea mai minunata cu folie de aluminiu.laughing Mi-a zis mie Zapp.