| aristotel321 a întrebat:

Ce sa fac in aceasta zi?
Ce jocuri imi recomandati sa ma mai joc pe telefon?
Cele mai bune raspunsuri primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Mhm, sfatul meu este sa nu pierzi toata ziua de sambata stand pe telefon. Mai tarziu sau chiar maine o sa regreti si "Omg cum mi-am consumat eu timpul liber...".
Mai bine, iti folosesti telefonul ca sa iti suni prietenii si sa iesiti undeva. happy Sau iesi singur la plimbare in natura; sau citesti o carte, sa-ti mai incarci bateriile. Chiar si un film sa vezi! Numai nu sta pe telefon toata ziua.

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Iti propun sa joci Farm Heroes Saga.

| Holy2010 a răspuns:

Citeste si tu o carte! Iesi in oras sau la sport. E cam trist sa-ti petreci weekendul jucand jocuri pe telefon.