| anonim_4396 a întrebat:

Ceva recomandari de filme horror sau comedie? Nu ma intereseaza la ce seriale va uitati voi laughing vreau doar filme big grin.
La genul horror as prefera ceva spre paranormal, nu vreau masacre si criminali ca m-am saturat de ele laughing.

3 răspunsuri:
| MuCelMic a răspuns:

Natural Born Pranksters (2016)
https://www.youtube.com/watch?v=2dmqsY3_1uk

| Ra_Ki_1982 a răspuns:

Horror, the grudge 3 (activitate paranormala) iar Autopsy e mai mult cu crima(fara paranormal).O seara faina!

| Rares_Raducea_1995 a răspuns:

Film : Masacru in Texas.
Daca vrei si o serie de seriale misto: NCIS, Autopsia Crimei, Psihologia Crimei, Hawaii 5.0(poti sa le vezi pe AXN)