| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va rog ceva, ajutati-ma daca stiti si puteti happy Doresc sa vad niste filme (seriale). Ce imi recomandati? Nu stiu daca ma voi exprima bine, dar vreau ceva filme de genul familie, aventura, comedie-romantica. Nu ma intereseaza filme gen vampiri, SF, horror. Ce imi recomandati? Multumesc si o zi bunawinking!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ultimele filme pe care le-am vazut si m-au impresionat foarte mult sunt:One Day, The first time, The silence of the lambs.Vizionare placuta!

| FastAndFurious a răspuns:

Anatomia lui Grey.