| jimm a întrebat:

cine imi poate spune ce este funda?

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

O felicitare...cel mai bun raspuns primeste funda(felicitare)winking

1 răspuns:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Daca la o intrebare primesti mai multe raspunsuri poti alege un utilizator care te'a ajutat cel mai mult si ti'a dat un raspuns care iti place il poti alege sa ii dai funda.Reguli :poti alege un singur utilizator pe intrebare
Daca postezi tu un raspuns si persoana care a pus intrebarea iti da funda ti se v'a marii gradul.big grin Ca tot vorbeam de funde... funda :]?