| Comandocip a întrebat:

Sall TPU
cine imi poate spune si mie... va rog cand incepe anul scolar dupa vacanta de iarna (da sa fie sigur..deoarece imi trebuie data pentru a putea face abonamentul ..care se face de acum)
dau gfunda(ps. is in clasa a 10 a ).si nu vr un link copiat la intamplare dupa net

Răspuns Câştigător
| IepureleCuLopată a răspuns:

Școala se termină pe 21.12. 2012 și începe pe 14.01. 2013.

100% poți fi sigur de răspunsul meu!

2 răspunsuri:
| Scumpilicii a răspuns:

Exact! Scoala se termina pe data de 21.12. 2012 si se reincepe pe data de 14.01. 2012! Pupici si bafta cu abonamentul!

| vasyle90 a răspuns:

Scoala incepe pe 14 ianuarie 2012, siincepe semestrul al 2-lea.