| claudiu9 a întrebat:

cine stie cu ce sa ma imbrac la un majorat? si ce cadou sa ii dau la sarbatorit? P.S.:sarbatoritul este un baiat

Răspuns Câştigător
| anastasia0606 a răspuns:

Ii poti personaliza ceva, ramane amintire, eu unui prieten i-am personalizat un ceas de lemn de birou foarte dragut.Am dat in jur la 60 ron, merita banii. zici ca e pictata poza pe lemn.

1 răspuns:
| MrAnderson a răspuns:

Pai.tu esti baiat.
Niste pantaloni inchisi la culoare (nu blugi), pantofi, si camasa, nu neaparat alba.
Cat despre cadou, la baieti merg ceasuri, camasi, cravate, ceva chestii personalizate.
A, da, mie mi s-a oferit un prezervativ semnat. laughing