| PaineKiller a întrebat:

Am o intrebare despre seria Bleach. Va mai reincepe? daca da cand? Manga inca continua dar aud tot felul de pareri, cum ca va face pauza pentru cateva luni, cum ca animeul nu mai incepe, cum ca animeul va reporni peste cativa ani. Poate cineva sa imi dea o informatie oficiala despre evolutia animeului?

1 răspuns:
| ミハイル a răspuns:

Am auzit si eu ca va reincepe, nu stiu exact cand. am auzit ca prin 2013. Astept si eu sa inceapa happy.