| micaella a întrebat:

SALL TPU! cum imi pot muta casa si alte chestii de la Barn Buddy?

fundita :X :*

mersi...tongue

Răspuns Câştigător
| M3HappyKid a răspuns:

Sus de tot la barn buddy eu sageat de fapt sun 4 sageti intr`una vezi tu acolo dupa trofeul ala dai click acolo si muti cum vrei tu apoi dai salveazawinkingkiss

5 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

In partea de sus a ecranului apare un semn cu 4 sageti! Apesi pe acel semn, si vei vedea ca le poti muta cum vrei! happy :*

| ZuBby a răspuns:

Dai acolo la aranjeaza obiectetongue

| micaella explică:

M3HappyKid

mersi mult esti o dulce :* :X

| RazvanCool a răspuns:

IIn dreapta sus are un buton si se numeste utare oriecte.Este format din 4 sageti in sensuri diferite,..., Iar darca vrei si sa le ascunzi tot din acel meniu dar mai jos stanga scrie ascunde oriecte! Funda? App am lv 95 pe Barn Buddy

| coco_9658 a răspuns:

Al doilea semn din dreapta sus cu sagetile