| HeavenInHell a întrebat:

Dati-mi si mie niste replici de inchis gura unor nesimtiti

4 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Nu ii bagi in seama si va fi de ajuns sa le inchizi gura.

| liiifeiispiiink a răspuns:

Te bagi singur in seama sau mi se pare mie?
Taci si mergi!
Inchide gura ca poluezi natura!
Nu vorbesc cu marmote ca tine cand devii om suna 'ma!
Taci si sapă, Hai sas,Vezi ca faci praf, Tai-o, Mai musc-o odata hee hee, Cautama in alta parte, Dispai!, hai fa pasi, Parintii tai stiu ca esti aici?, Du-te si spalate pe dinti, Cand i-mi dai ciorapii inapoi?, iabadaba duu...ia-o in gura si te du hee hee, Tai-o ca s-au furat cam multe, Tai-o ca-ti trag un sut in fund de o sa-ti scoti chilotii cu patentul rolling on the floor...va urma
Hai jet!
fa pasi pe covoras
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.
Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.
Maica-ta stie ca vorbesti singur?
Mi se pare mie sau miroase a canal?

Daca e spune si intr-o punga ca te ascult mai tarziu!

Ai terminat?

Inchide fermuarul! (asta daca are cativa dinti lipsa... stiu eu pe unu care pateste asta. )

Lasa gargara!

Ce zici, poti sa taci?

Sper din suflet sa te fi ajutat:X

| MirunaB a răspuns:

Hai sictir:X ii blochezi pe loclaughing