| AnDrEy55 a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri triste de dragoste si iubire, pentru ca m-a refuzat o fata pe care o iubesc mult. Asta e. PLEASE, PLEASE, PLEASE.

Răspuns Câştigător
| AnomisS a răspuns:

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru. ma-i lasat sa plec
Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine.

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea.

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

intr-o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA. DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA. daca eu exit.u ce rost mai ai? PRIETENIA raspunde.ca sa aduc un zambet acolo. unde u ai lasat o lacrima.

dragostea e o sageata care face rani de foc, sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.

Zambetul celui care sufera e mai trist decat lacrimile celui care plange sad

de ce atunci cand ma vezi, zambesti si te porti frumos cu mine chiar daca imi spui k nu simti nimic pentru mine

departe esti de mine, de nu te mai zaresc. departe ori aproape, eu tot te mai iubesc

cand persoana iubita te ignora.nu poti sa faci altceva decat sa suferi si sa plangi.Iar cea care te ignora sa fie bucuroasa si implinita k a scapat de tine

Sper ca iti plac :*

9 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Nu cred ca tu iubesti sau ai iubit acea fata.
A iubi inseamna a fi dispus sa iti dai chiar si viata pentru acea persoana.
Mai bine ai spune ca o placi nu ca o iubesti.

| Raiden a răspuns (pentru dragos9234):

laughing

| dragos9234 a răspuns (pentru Raiden):

De ce razi?
Nu am dreptate?happy

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Mirrre a răspuns:

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

Imi place sa ne plimbam prin ploaie. Cel putin, in ploaie nu poti sa-mi vezi lacrimile.

Scump a fost un suflet
Pe care l-am iubit
Si poate la mine
Nici nu s-a gandit

Trăieşte clipele intens Chiar când nu eşti înţeles, Curajos, dar visător, Găseşti pasul următor.

Daca sunt zile cand ma prefac ca nu vad minciunile, si cred anumite cuvinte, o fac ori din dragoste, ori din indiferenta.

Sper ca te-am ajutat:*

| elenush17 a răspuns:

I try to care less...

| Hyōhaku a răspuns:

Unele persoane pot intra in viata ta doar pentru a te invata cum sa le lasi sa plece

| ComanAlexIoan a răspuns:

Am Scris Te Iubesc Pe O Plaja, Dar Valul Cel Rau A Sters Cele 2 Cuvinte... Am Scris Te Iubesc In Zapada, Dar Soarele Cel Cald A Topit Cele 2 Cuvinte, Am Scris In Inima Mea " Te Iubesc" De Unde Nimeni Nu Va Lua Cele 2 Cuvinte.

| UssuallyMen a răspuns:

Pai stai sa ma gandesc ce zici de:cu inima franta si cu sufletul mancat de refuzun trist al persoanei iubite