| Alex1 a întrebat:

de cateva zile am probleme cu calculatorul cand se face pana de curent mi se stinge calculatorul si imi arata press ctrl+alt+del to reboot your system fac asta si cand mi se aprinde iar tot asa imi arata...il las stins 10-15 minute si dupaea merge normal cand vreau sa intru de exemplu pe un joc mi se blocheaza pc-ul si iasa pe tot ecranul niste litere albe pe un fundal albastru si mi se stinge si sa aprinde in continuu si apare iar press alt+ctrl+del to reboot your system... ce as putea sa fac? funda si voturi

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ai pc-ul averiat si trebuie dus la un informatician pentru a fi reparat.