| anonim_4396 a întrebat:

Am un joc care l-am sters din greseala si nu l-am dezinstalat si acum imi apare iconita in change/remove programs si daca dau la search nu imi apare nimic despre acel joc. Daca bag DVD-ul imi apare play si uninstal. Daca dau pe play nu apare nimic daca dau pe uninstal tot nimic cum fac sa-l dezinstalez?

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Daca zici ca iti apare iconita in ADD OR REMOVE PROGRAMS atunci intri aici si dai REMOVE.

| ZoixteR a răspuns (pentru Magnifico):

Da dar ii dau pe change/remove si se incarca unpic si dupa aia imi da ceva eroare si nu se sterge.