| deea2sabau a întrebat:

dupa parerea voastra care aparat de fitness este mai bun. adica cu care pot da jos mai multe calorii si mai repede?! Funda

Răspuns Câştigător
| ald3c1 a răspuns:

Sunt multe aparate dar la inceput trebuie sa scapi de grasime si acest lucru il poti face numai daca alergi,ce sa spun,dupa mine cele mai bune sunt(banda de alergat,bicicletele, steppere(pentru. modelarea picioarelor), banca abdominala si aparatele de masaj)e bine sa mergi si la sauna sau inot ajuta foarte mult. Sper ca esti multumita de raspuns.Bafta! xD