| swettylove a întrebat:

Sall TPU, in ultimele zile am auzit tot felul de lucruri oribile petrecute in bucuresti zona berceni, ferentari, vitan despre niste traficanti de organe sau ceva de genul asta. Stie cineva amanunte sau daca aceste lucruri macar sunt reale?

3 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Bai e adv... adica mie mi-a zis o prietena ca prietenei mamei ei i-a furat copilu si i-a luat rinichiistraight face in fine amanunte pai acesti traficanti nu iau organele oricui, cum ar veni ei au pe cineva la spital care le spune de ce tip de sange au nevoie si ce persoane au sangele respectiv... si asa ajung la anumiti oamenistraight face eu asa am auzit, acum nu stiu cat % e adv, si sincer nici nu vreau sa aflu:-s iar daca este o gluma cine a facut asta este un mare proststraight face

| fgch a răspuns:

laughingrolling on the floor...Asta era anul trecut prin medias, in primvara in mures si prin aprilie-mai era in timisoara... abia acum a ajuns pe acolo?laughing.E o gluma, o farsa, o batjocura.Va sperie doar, nu e nimic adevarat tongue. Am mai ras una buna tongue

| AlExAnDrA_8778 a răspuns:

Am citit tot de pe TPU ca cica s-ar fi furat copii dar peste 4
nu sunt sigura doar am citit si nici nu stau in bucuresti ca sa iti ofer mai multe amanunte
stau in ploiesti si sunt foarte fericita ca l-a pris pe nenorocitul ala