| PisSicUtZa13 a întrebat:

Luni o sa facem la scoala ca un fel de carnaval si trebuie sa ne costumam. Imi puteti da va rog niste idei in ce ma pot costuma? ca mie nu imi vine chiar nicio idee sad

PLZ Ajutati-ma!

Dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| 123lalala a răspuns:

Pai nu stiu ce sa spun laughing adica trebuie sa te imbraci in ceea ce te simti mai lejer adica: poti sa te imbraci in vrajitoare, piranda laughing sau ceva personaj cu puteri supranaturale sau pisicuta, printesa etc. Fundita? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Cristina91mihaela a răspuns:

Hey te poti costuma in pisicuta, sau na eu stiu un animal care iti place. Sper sa te fi ajutat cu ceva:*
Distractie placuta!