| anonim_4396 a întrebat:

ma descurc la toate obictele dar cand ajung la istorie citesc tema si rezolv exercitiile dar a 2 zi uit tema si anul acesta am examen ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Trebuie sa mananci sanatos,bei multe lichide,faci sport pentru oxigenarea si stimularea creierului, odihnestete mult, ia niste pastile care stimuleaza memoria, concentreaza-te asupra invatatului, limpezeste-ti mintea si totul o sa fie bine!
Succes la examen! happy

| Zuzazozo a răspuns:

Trebuie sa iei pastile pentru memorie. Lecitina este foarte buna.

Răspuns utilizator avertizat