| Simona08 a întrebat:

ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? am o pagina pe facebook si vreau sa atrag cat mai multi fani! dau funda:*!

Răspuns Câştigător
| Alecsyyya a răspuns:

Am sa iti ofer si eu cateva sfaturi ca sa aduni mai multe like-uri:
1. Trebuie sa fi activa pe pagina ta, dar si pe alte pagini mai mari (da like-uri, joaca-te jocuri, raspunde la intrebari). Cu cat esti mai activa, cu atat va incepe sa creasca activitatea pe pagina.
2. Fa publicitate paginilor mici si mari.
3. Poti ajuta cateva pagini cu poze, asa o sa te imprietenesti si cu alte admine.
4. Organizeaza concursuri, jocuri, pune multe poze, statusuri, povesti.
5. Distribuie pag. pe profilul tau de fb, asa o vor vedea si prietenii tai.
6. Roaga prietenii sa iti dea like-uri, poate te ajuta la inceput.
7. Participa la concursuriile paginilor, mai ales in cele care primesti publicitate.
Sper ca te-am ajutat! :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat